WOOSABI / ul. Włodkowica 21, Wrocław
Restauracja jest położona przy jednej z moich ulubionych wrocławskich ulic – Włodkowica. Trafiłam tam przypadkiem, sporo czasu temu przechadzając się właśnie wzdłuż wyżej wspomnianej ulicy. Lubię tę część Wrocławia – ponieważ mimo tego, że blisko „serca” miasta – jest wolna od tłoku i turystów. Wzdłuż całej ulicy znajduje się wiele cenionych restauracji takich jak: Osiem Misek, Bułka z Masłem, Panczo, Krvn itd. Latem widoki wzbogacają urocze ogródki pełne kolorowych lampek. Wracając jednak do Woosabi od początku urzekła mnie aranżacja miejsca – na którą, jak dobrze wiecie, zwracam ogromną uwagę.  🙂 Iście wakacyjny klimat Woosabi, pełny zielonych roślin, słomianych lampionów, drewna wzbogacają oryginalne azjatyckie smaki. 🙂 Podsumowując: GOOD FOOD, GOOD VIBE!


w3

wosabi-wroclaw-wlodkowica
wosabi-wroclaw-wlodkowica 0CC1AFFC-0E1D-47DA-B661-00AC514B67EB


MANGO MAMA OVO / budynek OVO / Hilton Wrocław / Podwale 83

To już trzecia lokalizacja naszej ukochanej Mango Mama! ❤️ Mango Mama OVO zachwyca swoim kolorowym wnętrzem. Każda część restauracji to inny kolor i inna historia. Od pudrowego różu po intensywną żółć. Wnętrze wzbogacają oryginalne neonowe napisy. Restauracja znajduje się w niezwykle nowoczesnym budynku OVO – z przepięknym ogródkiem, który w letnie dni zamienia się w centrum życia towarzyskiego. Jeżeli chodzi o jedzenie Mango Mama to zawsze jest to food made with love! Znajdziecie tam aromatyczne indyjskie, tajskie dania, które porwą Was w kulinarną podróż! ❤️


Mango-mama-ovo
Mango-mama-ovomango-mama-ovo mango-mama-ovo Mango-mama-ovo mango-mama-ovo


Pan Fisz – ul. Horbaczewskiego 29 D, Wrocław

Restauracja, do której pewnie nigdy bym sama nie trafiła, gdyby nie mój ulubiony człowiek. 😉 Wrocławskie niedziele nie należą do łatwych, szczególnie w okresie świątecznym i sylwestrowym. Po nocy pełnej szaleńczych skoków w rytmie muzyki elektronicznej zazwyczaj nie ma sił na wyprawę w dżunglę miasta, przebijać się przez tłumy turystów i walczyć o wolne miejsce. 😎 Cudownym rozwiązaniem jest wyprawa do restauracji poza centrum – takim klimatycznym wnętrzem jest właśnie Pan Fisz! W mroźny, zimowy dzień urzekła mnie ciepła kolorystyka miejsca oraz kominek. Dodatkowo menu – jak sama nazwa wskazuje, bogate w ryby, znajdziecie też tam również curry!


Pan-fisz 679993DF-E617-4CE9-A208-960B9FCD5DF1