Dobry związek dwójki ludzi to taki oparty na szczerości, zaufaniu, przyjaźni i czystej życzliwości. Pierwsze zakochanie szybko przemija, a związek to nie tylko szczęśliwe chwile. To przede wszystkim sztuka wybaczania, szukania kompromisu i wspólne rozwiązywanie problemów.

Związek powinien opierać się na solidnych filarach. Nic co jest chwiejne nie przetrwa próby czasu. Dobry związek to taki, w którym dwójka ludzi się uzupełnia, oboje spełniają swoje marzenia, rozwijają się. Często jednak rzeczywistość jest daleka od ideałów. Partnerzy się ograniczają i wzajemnie blokują. Wyszczególniłam 5 najczęściej popełnianych błędów w związkach, które miałam okazję zaobserwować.
1. Bez partnera/partnerki nigdzie nie wychodzę.
Nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego? Przecież takie wyjścia również mogą urozmaicić związek. Zaufanie to podstawa, także na pewno nie warto rezygnować ze spotkań towarzyskich, dlatego…że druga połówka nie może. Czasem możemy przecież mieć ochotę gdzieś wyjść sami i jest to zupełnie normalne.
2. Cały wolny czas spędzamy razem. Rezygnuję ze swoich pasji, żeby być z nim/z nią.
Jedno z gorszych rozwiązać, żeby być szczęśliwym w związku, trzeba się spełniać
i rozwijać w życiu.Amen.
cute couple mustache Cool wesites to visit: hautelook.com, fancytemple.com, gilt.com, ruelala.com, and myhabit.com
3. Odkąd jesteśmy razem, nie mam czasu dla przyjaciół.
Nie warto zaniedbywać relacji z bliskimi, różnie w życiu bywa. W sercu można mieć naprawdę wiele ludzi. Nigdy nie wiesz co będzie, dlatego warto mieć wiele kochanych ludzi wokół.
4. Podporządkowuje się.
Warto mieć swoje zdanie i go bronić. W związku nie trzeba mieć uległej postawy i we wszystkim się zgadzać. Ponoć przeciwieństwa się przyciągają.
"Dancing round the kitchen in the refrigerator light"
5. Wypominanie.
Jeśli nawet zdarzy się sytuacja, która nas zaboli, zachwieje wewnętrzną równowagę, ale zdecydujemy się przebaczyć partnerowi. Nie wypominajmy. Wracanie do bolesnych chwil niszczy związek, ale i również ludzi.
50 years on and they can still dance together like when they first met ...
www.pinterest.com