Na temat rozmaitości ludzkich charakterów i osobowości oraz historii, które mi się przydarzyły powinnam zacząć pisać felietony. Staropolskie przysłowie głosi bowiem „z kim przystajesz…(…)” . Koniec zdania zna każdy. Jeżeli w swoim otoczeniu masz ludzi, którzy non stop mówią o tym, jaki świat jest niesprawiedliwy i beznadziejni, za pół roku będziesz mówić tak jak oni. Jeżeli w swoim otoczeniu masz osobę, z którą spędzasz mnóstwo czasu, a która nie potrafi złożyć zdania bez wulgaryzmu. Jak myślisz, co zaczniesz stawiać zamiast przecinków? 🙂

Nie otaczaj się ludźmi, którzy ciągną Cię w dół. Nie marnuj swojego czasu z osobami, które nie są szczere. Jak poznać, że znajdujesz się pośród niewłaściwych ludzi?


Fit-girl-curly


1.Gadają
Ciągle gadają i komentują wszystko i wszystkich. Ich główne tematy dotyczą innych. Jak myślisz, o czym mówią, kiedy zwijasz się prędzej do domu? 🙂

2. Mówią źle o innych
Obrażają ludzi, źle wypowiadają się na temat swoich byłych dziewczyn/chłopaków, rodziny i przypadkowych ludzi, których nie znają, a ich życie nie powinno ich obchodzić.


Fit-polishgirl-girl


3. Żyją nienawiścią i złością
W nieskończoność rozpamiętują swoje rany, przykrości i smutne sytuacje z życia. Zamiast otrząsnąć się, wybaczyć i iść do przodu. Oni ciągle stoją przy ognisku i podsycają ogień, który już dawno powinien zgasnąć.

4. Zazdroszczą
Zazdrość ludzka rzecz i każdy jej doświadcza – nie ma co się oszukiwać. Tylko zazdrość typu: „ale super, że lecicie na wakacje! Normalnie Wam zazdroszczę”, a zazdrość typu: „Widziałaś? Kupiła nowy samochód. Związała się z jakimś bogatym facetem i pewnie jej kupił.” To spora różnica.


Fit-girl-polishgirl


5. Podcinają skrzydła
Nie ważne, na jaki genialny pomysł wpadniesz! Przygotuj się na krytykę i informację, że on się nie uda. No bo jak by Tobie mogło się udać?

6. Są idealni
Komentują wszystko i wszystkich, ale u siebie nie widzą żadnej wady, najmniejszego mankamentu.


Girl-polishgirl-fit

Pamiętaj prawdziwi, wartościowi ludzie są życzliwi! Wybaczają, kiedy popełnisz błąd lub nawalisz. Kibicują, jeśli zaczynasz spełniać swoje marzenia lub realizujesz pomysły, trzymają kciuki i chcą dla Ciebie jak najlepiej! Motywują, kiedy masz doła! Wspierają, kiedy zachodzi taka potrzeba. 😉❤️