Witajcie! Jest to mój pierwszy wpis, więc proszę bądźcie łaskawi ;). Kilka słów o mnie, bo wypada się przedstawić: Ania, 27 lat, miłośniczka mody, muzyki i dobrego jedzenia 😀 (kolejność nieprzypadkowa). Zamiłowanie do mody mam od najmłodszych lat, kiedy to jako dziecko chodziłam w kolorowych sukienkach i kapeluszach, a moja babcia, po której odziedziczyłam imię, nazywała mnie „modistką” – nie mylić z modnisią ;). Z czasem zainteresowanie ubiorem/designem rosło coraz bardziej i postanowiłam robić coś w tym kierunku. Na początek zrobiłam kurs Haute Couture, później studia na kierunku Communication Design, Dziennikarstwo Zdrowia, Stylu i Urody, po Studia Podyplomowe z Projektowania Ubioru.

Obecnie będę przygotowywać dla Was stylizacje i ciekawe rozwiązania nie tylko z dziedziny mody, ale także i pielęgnacji. Na początek przygotowałam dla Was bardzo kolorowy post o sweterkach idealnych na chłodniejsze dni. Pierwszy sweterek został zrobiony specjalnie dla mnie ponad rok temu, ale tak naprawdę dopiero w tym sezonie stał się prawdziwym „must have”. Zapewne mieliście już do czynienia z bubble sweater, ponieważ coraz częściej można zobaczyć je na ulicy. Gwarantuję posiadaczom takiego sweterka, że na jednym się nie kończy i chęć posiadania kolejnych kolorów jest przeogromna! Robótki ręczne wracają do łask i mają coraz większe powodzenie w konsumpcyjnym świecie. Częściej doceniamy produkty handmade oraz jest znacznie większe zainteresowanie diy. Sama też wkręciłam się w robienie na drutach w okresie zimowym <brawoja> ;).


Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with e7 preset

Processed with VSCO with q4 preset

Processed with VSCO with h3 preset

IMG_4976

Processed with VSCO with s2 preset

IMG_5057 IMG_4424 IMG_1560


Sweterki można nosić dosłownie do wszystkiego, pięknie się komponują zarówno w zestawieniach sportowych, jak i bardziej eleganckich. Występują w wersji golfu oraz cardiganu, w zależności co, kto woli. Dostać je można na zamówienie u Handmade by Bea. Sami określacie kolor, grubość, rodzaj włóczki, szerokość rękawa oraz rodzaj wykończenia, wszystko pod indywidualne Wasze ustalenia. Bea także na Wasze życzenie może wykończyć sweterek dowolnym wzorem na szydełku i tworzy naprawdę niezwykłe koronki. Gorąco polecam bubble sweater, są miękkie i ciepłe i na pewno ożywią każdą stylizację. Specjalnie dla Was cała galeria moich stylizacji w sweterkach. Mam nadzieję, że będziecie chętnie zaglądać do zakładki Love Your Style i, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Moda i styl ma znaczący wpływ na moje życie o czym, z pewnością się przekonacie. Sposób w jaki się ubieramy generuje energię, jaką chcemy wysyłać. Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobają stylizacje z użyciem sweterków, piątka. 🙂