Pewnie zastanawiacie się co nowego u Love Your Life Team?! Mamy się świetnie chociaż w ostatnim czasie praca całkowicie nas pochłonęła. Zbliżają się Święta i mamy zamiar dobrze wypocząć w tym czasie wraz z naszymi bliskimi :). Nabieramy sił by powrócić do Was z impetem. Przyjmijcie od nas świąteczne życzenia:

Kochani!
Z całych naszych serc życzymy Wam zdrowia – bo to najważniejsze. Jak nie ma zdrowia, to nie ma siły do realizacji planów i marzeń. Życzymy Wam, żebyście zawsze dostrzegali, to, co w życiu jest najbardziej istotne. Byście kochali i zawsze czuli się kochani, by spokój zagościł w Waszych sercach, a miłość wypełniła Wasze domy.

Wesołych Świąt życzy #loveyourlifeteam 🙂

#christmastime


Przy okazji chciałam się podzielić krótką refleksją o tym co działo się w ostatnim czasie. Na tydzień przed Świętami wybrałam się ze znajomymi nad morze, była to nasza pierwsza wizyta w Mielnie. Pobyt tam zawdzięczam jednej osobie, która przekazała mi voucher do Apartamentów Dune. Mielno poza sezonem jest baaardzo spokojne, obawiam się, że gdybym przebywała tam w sezonie to nie podobałoby  mi się tak bardzo. Na miejscu zrobiliśmy sporą dawkę świątecznych zdjęć – sami zobaczcie :).


#mielno #dune #blackdress#mielno #dune #loveyourlife#christmastime