Mam dwadzieścia kilka wiosen i do tej pory życie wielokrotnie wystawiało mnie na próbę. Pierwszy razem, kiedy zaczęłam chorować, kolejnym razem, kiedy miałam wypadek samochodowy i jeszcze wielokrotnie, o czym nie będę pisać, bo wiadomo, że każdy nosi własny bagaż doświadczeń i nie mnie oceniać czy jest lżejszy, czy cięższy od tego, który noszę ja.

To wszystko doprowadziło mnie do znieczulicy społecznej. Nie oznacza to jednak, że jak ktoś leży na chodniku, to mnie to nie rusza, albo jeśli widzę kogoś w potrzebie – to nie pomagam…ale szczerze uważam, że ludzie potrafią zachować gorzej, jak zwierzęta w dżungli. #imbardziejpoznajeludzitymmocniejkochamzwierzeta


Girl-polishgirl-curlyhair


Mam spore grono przyjaciół i bliskich mi ludzi, którzy zawsze stoją za mną murem, a ja za nimi. Najtrudniej w tym wszystkim jest mi zrozumieć, jak bardzo może interesować kogoś życie osoby, z którą nie ma się kontaktu, a relacje są żadne. W swoim życiu doświadczyłam właśnie najwięcej krytyki ze strony obcych ludzi. Piszę ten tekst dlatego, że ludzie często przejmują się tym, co o nich mówią ludzie, którzy tak naprawdę w życiu tej osoby znaczą niewiele.


Dlaczego nie warto się przejmować, tym co mówią ludzie?

1.Bo nikt nie zna Cię tak dobrze, jak Ty. To Ty wiesz, jakim jesteś człowiekiem, nie inni ludzie.

2. Nawet jeśli, w którymś momencie życia powinęła Ci się noga… to pamiętaj, że nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi.

3. Nikt nie jest święty. Każdy ma swoje za uszami.

4. Jeżeli gadają, to jest o kim.😉

5. Jeżeli gadają…to muszą mieć strasznie smutne i nudne życie. Aktywnych i mądrych ludzi nie interesuje życie innych, bo mają tyle swoich pasji i zajawek, że zwyczajnie nie mają na to czasu.😉

6. Warto się zastanowić nad tym, jaki cała paplanina ma wpływ na nasze życie ? Żaden.

7. Ile ludzi tyle opinii. Jedni jedzą mięso, drudzy nie. Jedni kochają kręcone włosy, drudzy platynowe, proste włosy. Ludziom nie dogodzisz!

8. Głosów jest wiele, ale najważniejsze to słuchać tych, które mamy w sercu. ❤️

9. Karma wraca.

10. Nie marnuj ani minuty swojego życia dla osób, które niczego do niego nie wnoszą.


Girl-curly-curlyhair