Kuchnia indyjska jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych! Już dawno skradła mi serce i po prostu „przepadłam” w jej smakach i aromatach. ❤️😉

Często pytacie mnie, gdzie wybrać się na coś dobrego we Wrocławiu. Ze względu na to, że od nastu lat nie jem mięsa, zazwyczaj polecam wegetariańskie miejsca lub takie, w których dostępne są wege opcje.

Moim dużym odkryciem początkowo kilka lat temu była niewielka restauracja Mango Mama znajdująca się przy ul. Jedności Narodowej, w związku z rozwojem i licznym zainteresowaniem restauracją, właściciele postanowili otworzyć drugi lokal, znacznie większy, znajdujący się we Wrocławskim Rynku przy ul. Św Mikołaja 78.

Zacznę chyba od wystroju, który jest cudowny ❤️ Piękne, słomiane klosze, drewniane stoły i krzesła, ściany w odcieniu turkusu nadają wnętrzu orientalnego charakteru. Do tego antresola z wygodnymi kanapami i mnóstwem kolorowych poduszek.

Z resztą zobaczcie sami:


Mango-mama-wroclaw IMG_7970

Mango-mama-wroclaw IMG_7998


W związku z otwarciem drugiego lokalu, miałam przyjemność razem z załogą Mango Mama organizować Indian Food Festival, na którym gościem specjalnym był Pascal Brodnicki.


Mango-mama-food

Mango-mama-food


Niezła uczta! ❤️ Tym razem, nie tylko smakowa, ale również muzyczna. W ramach eventu nie zabrakło doznań artystycznych.


Mango-mama-wroclaw

Mango mama

Mango-mama-wroclaw


Jest to jedno z moich ulubionych miejsc, w którym jestem bardzo często. Restauracja o przystępnych cenach i bardzo dobrym jedzeniu, zawsze zabiera mnie w podróż z Wrocławskiego Rynku prosto do Indii!❤️