Z Anią tak skupiłyśmy się na rozwoju osobistym, że od dawien dawna nie było tutaj żadnego wpisu w stylu „chcę to mieć” ! Wiosna to idealna pora żeby uporządkować swoje potrzeby oczywiście nie tylko materialne, ale i te trzeba. Nie wiem jak Wy, ale ja strasznie stęskniłam się za słonecznymi dniami, które nie kończą się o godzinie 17. Mam ochotę rzucić w kąt grubą, puchową kurtkę i założyć coś lżejszego. Trampki no i ROWER! 🙂 Na samą myśl się uśmiecham. Do pierwszego dnia wiosny zostało kilka dni, więc mam nadzieję, że uda mi się powyższy przedmiot doprowadzić do stanu użytku – trochę przez moje złamania poleżał w piwnicy.

Last time we focused with Anna on personal development, long time wasn’t here any post in the style of „I want to have it!” Spring is the ideal time to sort out your needs, of course not only material, but they also we have to. I don’t know about you, but I’m terribly miss sunny days that don’t end at 5 p.m. I want to throw in the corner jacket, and wear something lighter. That’s it! Sneakers and BIKE! 🙂


h&m, stradivarius, pull&bear, wiosna, inspiracje, spring


parka h&m, okulary h&m, torebka Sabrina Pilewicz, spodnie h&m


wiosna-fasion-plny-adidas


jeansy h&m, okulary h&m, adidas all star, worek h&m, koszulka plny lala


wiosna-inspiracje-olivia-palermo

wiosna-spring-inspiracje-fashion

wiosna-inspiracje-spring-fashion

spring-wiosna-isnpiracje-fashion

spring-wiosna-inspiracje-fashion

fryzura-haircut-wiosna-inspiracje

spring-wiosna-fashion-2

wiosna-moda-spring

wiosna-spring-inspiracje-moda

wiosna-inspiracje-styl

wiosna-inspiracje-fashion1


Mam sporo pomysłów i planów na wiosenne dni – zwłaszcza, że ostatni rok nie był dla mnie dobry i przepiękne słoneczne dni spędzałam w otoczeniu szpitalnych łóżek. Jak przygotowujecie się na nadejście wiosny? Tworzycie jakieś listy czy idziecie na spontan? Ja chyba pół na pół, dobrze jest mieć cele i zadania, jednak wszystkiego nie jesteśmy w stanie zaplanować.