Całe życie mówią Ci „słuchaj mamy” , „ojca też słuchaj”, „słuchaj rodziny i najbliższych” – racja. Mam naprawdę mądrych rodziców i gdybym ich słuchała, to pewnie oszczędziłabym sobie i jednocześnie im wiele zmartwień. Oczywiste jest to, że rodzice chcą dla Ciebie najlepiej, aczkolwiek ich najlepiej i Twoje najlepiej mogą się nieco różnić. Przyjaciele, rodzina – najbliżsi wszyscy chcą dobrze. Ale tak naprawdę to Ty znasz siebie najbardziej i to Ty wiesz, o czym marzysz, do czego dążysz i w którym kierunku zmierzasz. Dlatego słuchaj ludzi, ale nie zapominaj posłuchać jednego z najważniejszych głosów – siebie.

To samo tyczy się intuicji. Jeżeli coś w środku sprawia, że czujesz niepokój – nie ignoruj tego. W swoim życiu spotykam mnóstwo ludzi. Jednych zdarza mi się pokochać od pierwszej rozmowy i już wiem, że to Ci „swoi”, z którymi przegadam pewnie nie jedną imprezę, drudzy są mi obojętni i nigdy pewnie nie zanurzę się z nimi w głębszą rozmowę, ale są nieszkodliwi i niech im się jak najlepiej (…)!!! Są też tacy, którzy przychodzą na chwilę, zostawiają po sobie jakąś dziwną aurę, po prostu wiesz, że namieszają i będą z tego problemy.


Girl-Happy-polishgirl-wroclaw


Ufaj sobie, swojej intuicji! Jeżeli czujesz, ze coś jest nie tak, to pewnie masz rację! Stawiaj na swoim, jeśli wiesz, że to dla Ciebie dobre. Słuchaj siebie i nie oglądaj się na boki.


girls-polishgirls-polishgirl-wroclaw


Czerwiec przyniósł mi właśnie takie przemyślenia. Poza tym wykorzystuje te piękne, słoneczne dni, na które tak długo czekałam, jak tylko mogę. 🙂 Uwielbiam Wrocław latem. <3


wroclaw-summer-streetart

steertart-wroclaw-wro-wroclove

wroclaw-wro-wroclove-streetart

dziewczyna-wroclaw-polishgirl


W tym roku we Wrocławiu otworzyło się wiele fajnych miejscówek: Basen Beach Bar, Hotspot, Stara Odra, moje ulubione ZaZoo nadal działa. Faworytem, jeżeli chodzi o kawiarnio – restauracje na mieście, niezmiennie pozostaje Bułka z Masłem – za ten piękny ogród w środku miasta <3


bulka-z-maslem-wroclaw

bulka-z-maslem-wroclaw

wroclaw-odrapany


To chyba jeden z ostatnich moich weekendów we Wrocławiu. W sezonie czeka mnie mnóstwo wyjazdów, z powodu czego jakoś specjalnie nie ubolewam, bo lubię, jak się dzieje! Pracuję nad sobą nad swoim ciałem, duchem, rozwojem. Uczę się milczeć w sytuacjach,w których wiem, że mogę powiedzieć o przysłowiowe dwa słowa za wiele.


friends-wroclaw-wro-wroclove

girl-wroclaw-wro

foliba-wroclaw-starapiwnica


Doceniam drobne rzeczy, przepraszam, kiedy nawalę i wybaczam, kiedy ktoś mnie skrzywdzi. Staram się nie marnować swojej energii na sprawy, które niczego nie wnoszą do mojego życia, tylko zabierają niepotrzebnie spokój. Wiem, że droga przede mną długa i kręta, ale ostatnio mam wrażenie, że wszystko idzie we właściwym kierunku.


slodycze-wroclaw-wro

girl-polishgirl-wroclaw-paulina-kinal


Jak mijają Wam pierwsze dni lata?:)