Raz lepiej raz gorzej…jednego dnia budzisz się rano i czujesz, że świat jest Twój! Kolejnego masz ochotę nie wychodzić z łóżka i z nikim nie rozmawiać. Generalnie uważasz się za człowieka, który ma pozytywne podejście do życia, jednak co jakiś czas, a nawet częściej zdarzają Ci się gorsze dni. Dni, w których nic Ci się nie chce i uważasz, że nic się nie uda. Na ogół jesteś szczęśliwa/y, ale co jakiś czas manifestujesz całemu światu swoje niezadowolenie, bo coś poszło po prostu nie po Twojej myśli.

Powtórzę się po raz kolejny, ale WSZYSTKO JEST W NASZYCH GŁOWACH. To my robimy problemy z rzeczy, które nie są problematyczne, sami nakładamy na siebie zobowiązania, obciążenia, które nas unieszczęśliwiają. Sami generujemy sobie problemy i wszystko komplikujemy. I to, że jakiś dzień jest do dupy jest skutkiem naszego myślenia/nastawienia i czynów.

Co zrobić by każdego dnia było po prostu DOBRZE, żebyś spokojnie każdego dnia żył/żyła pełnią życia ?


dziewczyna-mazury-piekne-miejsca


OTACZAJ SIĘ DOBRYMI LUDŹMI

Unikaj ludzi, którzy obgadują innych, narzekają i mają wiecznie z czymś problem. Otaczaj się dobrymi, szczerymi ludźmi pełnymi zapału do życia.

DZIĘKUJ ZA TO, CO MASZ

Dziękuj za to co masz, za dobrą pracę, za rodzinę, chłopaka i przyjaciół, bądź wdzięczny/a!

ODCINAJ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI

Nie analizuj, nie rozpamiętuj. Było minęło. Szkoda czasu na życie tym, co już się wydarzyło.


 

mazury-piekne-miejsca-hotel-ostroda


BIERZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE I SWOJE ŻYCIE

Nie obarczaj się problemami innych ludzi. Świata nie uratujesz, a niepotrzebnie komplikujesz sobie życie. Każdy odpowiada za swoje życie, miej tego świadomość.

PRZEPRASZAJ I WYBACZAJ 

Nie chowaj urazy, nie obrażaj się z byle jakiego powodu, nie dołuj. Przepraszaj jeśli popełnisz błąd i kogoś zranisz. Wybaczaj, gdy ktoś zrani Ciebie.

Każdego dnia rano idź na krótki spacer od raz po tym jak się obudzisz. Ciesz się, że jesteś wolny/wolna, że możesz chodzić i iść, gdzie chcesz,


ostroda-mazury-polska