Każdy ma czasem gorszy dzień, w którym nic, ale to absolutnie NIC nie wychodzi, każdemu z nas zdarza się siebie nie lubić i narzekać na wszystko. Po pierwsze w takiej sytuacji warto dać sobie po prostu PRAWO do tego GORSZEGO dnia, po drugie jak najszybciej się czymś zająć i przegonić negatywne, błędne myślenie.

Jakie macie sposoby na gorsze dni? 🙂


polishgirl-holiday-baltyk-wakacje

 


1. IDŹ NA TRENING

To moja niezawodna metoda! Jak czujesz, że coś z Tobą „nie tak”, czujesz się gorzej, weź sprawy w swoje ręce. Gwarantuję Ci, że od leżenia na kanapie i jedzenia chipsów humor Ci się nie poprawi, ale jeśli spożytkujesz swoją negatywną energię na treningu, to z pewnością następnego dnia wstaniesz z uśmiechem na buzi.

2. STWÓRZ LISTĘ „MIŁYCH SŁÓW”

Zapisuj miłe rzeczy, które Ci się przytrafiają, zapisuj komplementy. Stwórz listę tzw. „miłych słów” i otwórz ją wtedy, kiedy robi się naprawdę…niemiło. 🙂


DZIEWCZYNA-BALTYK-WAKACJE


3. SPÓJRZ NA SWOJE ŻYCIE REALNIE

Popatrz na swoje życie realnie, jesteś wolna/y, możesz iść dokąd chcesz, masz rodzinę, przyjaciół? Doceń to! I koniecznie wejdź na instagram tej dziewczyny KLIK. Daje do myślenia, co nie?

4. ZRÓB SOBIE DETOKS

Nie tylko taki duchowy, ale również fizyczny. Pij dużo wody z cytryną, jedz warzywa i owoce, odstaw kawę, oczyszczaj organizm, nie podjadaj i jedź rozsądnie. Odżywianie ma olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie. Gwarantuje Ci, że po takim tygodniu będziesz jak nowa/y!


girl-curlygirl-kreocne-wlosy


5. ZRÓB COŚ NOWEGO

Chandra łapie mnie wtedy, kiedy za długo stoję w miejscu. Rozwiń skrzydła, zapisz się na zajęcia taneczne, na fitness. Pewnie poznasz nowych ludzi, którzy okażą się być motywujący. Co jakiś czas staraj się urozmaicać swoje życie, nie ma chyba nic gorszego niż rutyna.


polishgirl-happy-curlygirl

baltyk-jaroslawiec-nocleg