To trudny rok. Zdecydowanie najtrudniejszy w moim życiu – kolokwialnie ujmując rok 2019 skopał mi dupę, jak żaden inny – chociaż wcześniejsze również lekkie nie były. Mimo tego, że ten rok jeszcze się nie skończył to już wiem, że pobiłam w nim rekord nieprzespanych nocy. Dlaczego o tym mówię? Bo staram się wrócić regularnie do tworzenia motywacyjnych postów – a, że dużą część roku samej było mi trudno „ustać na nogach” – powoli zapisuję wszystkie rzeczy, które zawsze uważałam za niezwykle istotne w swoim życiu. 🙂


jesień-Wrocław-gory


1. ODPUŚĆ RZECZY, KTÓRE SĄ POZA TWOJĄ KONTROLĄ.

Nie przejmuj się rzeczami, z którymi nic nie możesz zrobić.

Co jest poza Twoją kontrolą? Co ktoś powie o Tobie. Jak ktoś zareaguje, co ludzie mówią, co ludzie zrobią, czy ktoś się zmieni. Kiedy ktoś się zmieni i to, co pomyślą ludzie o tym, co powiesz lub co zrobisz. Na te rzeczy nie mamy wpływu – więc powinniśmy w zupełności odpuścić sprawy, nad którymi nie ma kontroli.

2. NIGDY NIE DECYDUJ W ZŁOŚCI I NIE OBIECUJ W SZCZĘŚCIU.

Nie podejmuj ważnych decyzji pod wpływem jakichkolwiek emocji. Każda ważna decyzja powinna być podjęta NA SPOKOJNIE i z odpowiednim dystansem.


Jesień-wroclaw


3. WE’RE ALL BAD IN SOMEONE’S STORY.

Patrz punkt 1. 🙂 Do życia trzeba podchodzić z dystansem, zawsze znajdzie się ktoś w Twoim życiu – komu nie będzie odpowiadało to, co zrobisz, powiesz, jak się zachowasz.

4. JEŻELI RZECZY ZMIENIAJĄ SIĘ W TOBIE, ZMIENIAJĄ SIĘ NA ZEWNĄTRZ.

Skoncentruj się na tym, co możesz zrobić – na pewno możesz pracować nad sobą, rozwijać się, spełniać swoje marzenia. Kiedy zmieniasz się w środku na lepsze, przyciągasz dobre rzeczy i dobrych ludzi.


Wrocławskie-neony-wroclaw


5. PODOBNO KIEDY CZŁOWIEK SIĘ Z CZYMŚ CAŁKOWICIE POGODZI I NICZEGO OD LOSU JUŻ SIĘ NIE SPODZIEWA, TO WTEDY TO, O CZYM MARZYŁ DOSTAJE. <3


Dziewczyna-jesień-wroclaw