W tym roku zdecydowałyśmy, że nie będzie blogowego podsumowania roku, nie ze względu na to, że jesteśmy leniwe, ale głównie przez to, że blog ogarnęła prawdziwa rewolucja. Ponadto 2015 uważam, za jeden z cięższych okresów w moim życiu. Głównie ze względu na to, że w przeciągu tego roku dwukrotnie połamałam nogę. Najpierw z własnej winy, a potem w nieszczęśliwym wypadku samochodowym. Dlatego zostawiam ten rok i już się cieszę kolejnym. Wiem, że to będzie jeden z lepszych. Wracam na właściwy tor i tego się trzymam. 🙂

W dzisiejszym wpisie mam dla Was makijaż sylwestrowy wykonany przez Olę i zdjęcia autorstwa mojej przyjaciółki. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Do tego wszystkiego dokładam jeszcze od siebie 10 postanowień, z którymi wchodzę w Nowy Rok.

Enjoy!


In this year, we decided that there won’t be blogging summary of the year, not because we are lazy, but mostly by the fact that the blog swept a real revolution. In addition, in 2015 I think it is one of the heavier periods in my life. Mainly due to the fact that in this year, I broken my leg twice. Firstly, through my own fault, and later in an unfortunately car accident. Therefore, I leave this year and I’m happy the next. I know it will be one of the better ones. I’m back on track and keep it up. 🙂

Today I have for you New Year’s Eve make up made by Ola and photos taken by my friend. I hope you like it. To all this we make more from each other 10 resolves, which I go into the New Year.

Enjoy!


polishgirl-curlygirl-paulina-kinal


Nie chowam urazy.

Nie obrażam się za pierdoły. 🙂

Wybaczam ludziom i sobie również.

Jestem wdzięczna za to, co mam.

Otaczam się dobrymi ludźmi.


wroclaw-polishgirl-curly-paulina-kinal


 Żyję tym, co jest dzisiaj, a nie tym co było.

Omijam toksycznych ludzi.

Patrzę na siebie i nie porównuję się do innych.

Dbam o swoich bliskich i o siebie.

Nowym wyzwaniom mówię TAAAK! 🙂

P.S. W 2016 planuję więcej odpoczywać i spać i przede wszystkim cieszyć się życiem.


polish-girl-wroclaw-curly-girl-makijaz-na-sylwestra


” Pozbyć się lęku, chęci zamykania w domu, zapomnieć własny adres, wyobrazić sobie, że nigdzie nie mieszkamy, do nikogo nie należymy, ale wszędzie bywamy. Być wszędzie, czyli nigdzie – nic nie musieć, wszystko móc.”


wroclaw-polishgirl-makijaz-sylwestrowypolishgirl-makijaz-wieczorowy-wroclaw


Kochani mamy nadzieję, że w Sylwestra bawiliście się wspaniale i wytańczyliście się za tych co nie mogą (czyt. mnie). A w Nowym Roku pamiętajcie po prostu:

LOVE YOUR LIFE