Od wielu, wielu lat zawsze byłam fanką mówienia o tym, co boli i gdzieś ciąży na sercu wprost. Po co trzymać coś w sobie, kiedy można zrzucić ten ciężar i powiedzieć o czymś prosto z mostu, bez udawania, bez kombinowania. Nigdy nie lubiłam „chomikować” uczuć i emocji. Jak walił się świat, to na kilometr było widać, że się wali. Jak wszystko układało się cudownie, to też w powietrzu było czuć na kilometry, że świat należy do mnie.


polska-dziewczyna-wroclaw-wro


Czasami wydaje mi się, że wrażliwi ludzie mają pod górkę. Jeżeli coś Cię dotyka, to Cię dotyczy. Wrażliwych ludzi dotyka wiele rzeczy, począwszy od rzeczy, którymi trzeba i jednocześnie nie da się nie przejmować, po rzeczy, którymi naprawdę nie powinno się przejmować, a jednak przejmuje. 😉


polska-dziewczyna-kręcone - wlosy


Taka wrażliwość naprawdę bywa męcząca i czasami po prostu chciałoby się ją wyłączyć, z drugiej strony to właśnie ona daje możliwość przeżywania życia bardziej intensywnie, dostrzegania rzeczy, których większość ludzi po prostu nie widzi.


polish-girl-polska-dziewczyna


Często mam wrażenie, że nie warto się ze wszystkim uzewnętrzniać, pokazywać swoje słabości. Ludzie albo to wykorzystają, albo zwyczajnie zostaniesz niezrozumiany i potraktowany jak kosmita. Jak masz miękkie serce, to od razu miej twardą dupę. A jak takiej nie masz to zdecydowanie polecam taką wyrzeźbić.


girl-Happy-wroclaw-barbarka