„Nasze życie jest tym, co zeń uczynią nasze myśli”


 Jest dokładnie tak. Jeśli myślimy o szczęściu, będziemy szczęśliwi. Jeśli nasze myśli są żałosne, zgotujemy sobie żałosne życie. Jeśli przepełnia je strach, będziemy się bać. Jeżeli myślimy o chorobie, z pewnością zachorujemy. Ilekroć nasze myśli krążą wokół niepowodzenia, niepowodzenie nas nie minie…


Zawsze zgadzałam się ze stwierdzeniem, że sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie. Ludzie mają tendencję do przenoszenia swoich niepowodzeń na innych, do zazdrości i roszczenia sobie prawa do cudzego szczęścia. Są ludzie, u których przeważnie zawsze jest dobrze, którzy każde zadanie wypełniają z uśmiechem i osiągają sukces. Są też tacy, którzy wiecznie marudzą i narzekają na wszystko, jak i na to, że nic im się nie udaje. Świat jest odzwierciedleniem naszych myśli. Jeśli budzisz się rano z grymasem na twarzy i z takim samym grymasem zasypiasz, nic dziwnego, że awans w pracy zgarnia Twoja koleżanka.

Wszystko zaczyna się w naszej głowie! Jak to się dzieje, że są na świecie naprawdę zamożni ludzie, którzy cierpią na depresję i są cholernie nieszczęśliwi? Którzy mimo dobrobytu uważają swoje życie na porażkę? Po drugiej stronie stoi człowiek, który w pierwszym wrażeniu posiada niewiele, a potrafi cieszyć się życiem i czerpać z niego jak najwięcej.

Nieważne gdzie się udasz, zabierasz tam siebie.


kręcone-włosy-loki-dziewczyna

kręcone-włosy-loki-dziewczyna

kręcone-włosy-loki-dziewczyna-wiosna

kręcone-włosy-loki-dziewczyna-wiosna-stylizacja

kręcone-włosy-loki-dziewczyna

kręcone-włosy-loki-dziewczyna-przyjaciele

kręcone-włosy-loki-dziewczyna

kręcone-włosy-loki-dziewczyna

kręcone-włosy-loki-dziewczyna