Nie lubię tu pisać na siłę – nigdy tego nie robiłam, blog to jedyne miejsce, gdzie piszę wtedy, kiedy chcę i mogę napisać to, co myślę. ❤️
Nadmiar pracy sprawił, że zrobiłam się „przepisana”, duża ilość kreatywnych rzeczy, które w życiu robię „wyssała” ze mnie resztki energii do tworzenia – stąd również tutaj mały przestój. Wierzę, że za kilka tygodni wszystko się ustabilizuje i z powrotem będę tutaj tak często pisać, jak zawsze.


Dziewczyna-wroclaw-kręcone-włosy


Większość rzeczy to kwestia przyzwyczajenia. Całe nasze życie to pewne schematy. Człowiek potrafi się przyzwyczaić do wszystkiego. Jak jest dobrze, to zapomina o tym, jak kiedyś było źle. Jeśli ma pieniądze, to szybko zapomina, jak to było, gdy ich nie miał. Gdy życie stawia przed nim wyzwania, znajduje siły, by je pokonać.

Wszystko zaczyna się i kończy w Twojej głowie. 

Ludzie nie zdają sobie sprawy, jaka siła tkwi w energii, którą wysyłamy w świat i którą otaczamy samych siebie. Jeżeli codziennie rano, wstajesz i powtarzasz sobie, że z Twojego życia nie wynika nic dobrego, niczego nie osiągnąłeś, nie lubisz siebie i w dodatku nic z tym nie robisz, to faktycznie przyzwyczaisz się do tego stanu i najprawdopodobniej Twoje życie stanie się jednym, wielkim pasmem niepowodzeń. Jeżeli ciągle coś Ci nie pasuje, nie koncentrujesz się na tym, co dobre, to również przyzwyczaisz się do takiego stanu i nawet kiedy będzie naprawdę dobrze, nie będziesz umiał tego docenić.


Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset


Jeżeli w głowie masz bajzel, nie spodziewaj się, porządku na zewnątrz. Sporą zaletą jest fakt, że bardzo szybko przyzwyczajamy się do złego, ale do dobrego również. Kiedy uświadomimy sobie, że to my decydujemy, czym wypełniamy nasz świat, co wpuszczamy do naszego wnętrza i czym wypełniamy zakamarki naszej duszy – życie staje się dużo prostsze. 😉


Wroclaw-kręcone-włosy-dziewczyna

Wroclaw-dziewczyna-kręcone-wlosy


W gorszych chwilach zawsze sobie powtarzam moje top 5 powiedzeń, które sprawiają, ze mój tok myślenia wraca na właściwy tor:

1. Wszystko jest po coś. 🙏🏻

2. What goes around, comes around.

3. Cokolwiek się stanie, jest tą rzeczą, która miała się stać.

4. Do more – talk less.

5. Wszystko zaczyna i kończy się w Twojej głowie.


Co dobrego u Was? 🙂
Piona! <3