Twoje  życie zależy tylko od Ciebie, nieważne ile złego Cię spotkało. Każdy ma problemy, każdy niesie swój ‚plecaczek’. W jednym jest mniej kamyków, w drugim więcej. Jedni chorują, drudzy tracą prace, trzeci są zdradzani. Nikomu nie jest lekko.
Często bywa tak, że pasmem naszych niepowodzeń jesteśmy MY sami. To my codziennie rano powtarzamy sobie, że jesteśmy głupi, że nic nam nie wychodzi i na nic nie zasługujemy. Sami pozbawiamy się szczęścia.

Możesz mieć wszystko. Naprawdę. JAK?
Nasza podświadomość działa jak sprężyna. Szybko koduje to co sobie wmawiamy i jeszcze to wykorzystuje. Jeśli codziennie powtarzamy, że nic nam w życiu nie wyjdzie…no to faktycznie nie wyjdzie. Jeśli powtarzamy sobie, że nie damy rady…no to nie damy. 
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jaka siła drzemie w każdym z nas. KAŻDYM bez wyjątku. Niektórzy tylko potrafią z niej korzystać, a inni nie. 

NOWY START
Spróbuj zacząć dzień nieco inaczej. Zamiast katować się wyrzutami sumienia. Zacznij powtarzać sobie,  że możesz wszystko, że wszystko Ci się uda. Zapomnij o tym co było. NIEWAŻNE ! Każdy coś ma za sobą i nie warto się oglądać. 
Wyrzuć ze swojego słownika „nie potrafię”, ” nie dam rady”, ” nie zasługuję”.
Od dziś POTRAFISZ, DASZ RADĘ, ZASŁUGUJESZ– i to na wszystko co najlepsze! Uwierz w to tak mocno, jak dotąd wierzyłaś/eś w swoją beznadziejność.
Od dziś możesz być nową wersją siebie. Możesz mieć wszystko i być szczęśliwa/y. Wszystko zależy od Ciebie.

Think positive.

summertime

www.weheartit.com