Niedawno czekaliśmy na wiosnę, a tu już niebawem będziemy mogli cieszyć się latem! To zdecydowanie moja ulubiona pora roku. Uwielbiam, kiedy jest ciepło, mogę nosić krótkie szorty albo sukienki, dni są długie i można je maksymalnie wykorzystać. Z czym kojarzy Wam się lato? Mnie w szczególnością z kolorami, a w szczególności z żółtym, bardzo cenię ten kolor. Mój kolorystyczny faworyt w tym roku awansował i stał się ponoć „najbardziej hot” w sezonie wiosna-lato 2015. Jedno jest pewne, przykuwa uwagę!

H&M
Różnorodne odcienie żółci począwszy od cytrynowego, słonecznego, musztardowego, po neony i pastele stwarzają wiele możliwości i są idealną propozycją dla miłośniczek kolorów! Intensywna żółć zdominowała w tym roku wybiegi najsłynniejszych projektantów i z pewnością będzie najbardziej wyróżniającym się kolorem tegorocznego lata.

Żółta kompozycja nie występuje tylko i wyłącznie na sukienkach! Możemy wybierać w dodatkach, w tym pozytywnym kolorze. Żółte torebki, naszyjniki, buty będą wyjątkowym i niezwykle wyrazistym akcentem w całej stylizacji.

inspiracje: www.pinterest.com, www.stylowi.pl

Jaki jest Wasz ulubiony kolor lata?:)