Chyba nie napiszę nic niestosownego, jeśli stwierdzę, że świat ogarnął paznokciowy szał! 🙂 Dłonie i paznokcie są nasza wizytówką, także w zasadzie nie ma się czemu dziwić. Jednak ja mając całkiem niezłą naturalną płytkę, długo unikałam żelowych paznokci. Sytuacja zmieniła się, kiedy po wypadku włosy zaczęły mi wypadać garściami, a paznokcie były do niczego. Do żelu na hybrydzie przekonałam się wyjątkowo szybko. Nic nie odpryskuje, nie łamie się, a ja mogę się cieszyć paznokciami przez kilka ładnych tygodni.

Co robicie na święta? Lakier czy jednak wersja żelowa?:) Dla tych, którzy mają jeszcze wątpliwości, przygotowałam trochę inspiracji.


I don’t write anything improper in saying that the world took a nail craze! 🙂 Hands and nails are our calling card, even in principle, there is wonder. However, I have a pretty good natural nail plate and I long avoided gel nails. The situation changed after the accident when my hair started to fall out in clumps, and nails were up to anything. Gel for a hybrid, I found out very quickly. Not a splinter, I do not break, and I can enjoy some nice nails for weeks.

What are you doing for Christmas? However, lacquer or gel version 🙂 For those who still have doubts I prepared a little inspiration.


CZERWIEŃ I BORDO


To moje ulubione połączenie kolorystyczne, które zdecydowałam się mieć w te święta. Czerwień jest ponadczasowa, a kolor bordowy wydaje mi się być bardziej uniwersalny i dlatego właśnie na ten kolor postawiłam.

bordowe-paznockie-hybrydowe-paznokciepaznokcie-bordowe-czerwone-złote

czerwone-paznokcie-bordowe-hybrydaczerwone-paznokcie-piękne

to moje 🙂bordowe paznokcie-hybryda


 PASTELOWE WZORY


Pastele zazwyczaj kojarzą mi się z wiosną i latem, jednak okazuje się, że zimą pastelowe paznokcie mogą wyglądać równie efektownie!

pastelowe-paznokcie-christmas-nailspastelowe-paznokciepastelowe-paznokcie-for-christmas


GRANAT


Podobnie jak bordowy, ciemny granat skradł mi serce. W połączeniu z brokatem lub innymi wzorami tworzy niesamowity efekt, który zaprezentuje się dobrze zarówno w święta, jak i Nowy Rok.

piekne-paznokciepiekne-paznokcie-granatowe


Chciałyśmy razem z Anią życzyć Wam Wesołych Świąt pełnych rodzinnego ciepła i spokoju! 🙂

Merry Christmas!