Kolejny tydzień zleciał mi w zawrotnym tempie, trudno uwierzyć, że to już koniec października. 😉 Miało być spokojnie, miałam odpocząć, a wyszło jak zawsze. Nie planowałam jechać na tegoroczne światowe targi muzyki, które o dziwo, w tym roku miały miejsce niezwykle blisko, bo w Katowicach ( piszę o dziwo, bo w przyszłym roku będą na Gran Canarii, a rok temu w Hiszpanii).


womex-Katowice-nospr-spodek-ICC


Tysiące muzyków i osób związanych z branżą muzyczną z całego świata, począwszy od Argentyny, Brazylii, Chile, kończąc na Malezji i Indiach – coś pięknego!


womex-Katowice-nospr-spodek-ICC


Jak wspomniałam na początku, nie planowałam brać udziału w tym wydarzeniu. Los jednak pisze swój scenariusz i  od czwartku do niedzieli spacerowałam pomiędzy Nosprem, Spodkiem, a ICC, rozmawiając z ludźmi z całego świata i oglądając niesamowite koncerty. Swoją drogą jestem pod wrażeniem organizacji wydarzenia, sali w Nosprze i samych Katowic. 😉


womex-Katowice-nospr-spodek-ICC

womex-Katowice-nospr-spodek-ICC

womex-Katowice-nospr-spodek-ICC

womex-Katowice-nospr-spodek-ICC


CYTAT TYGODNIA:

Spróbuj choć raz wyolbrzymić szczęście, zamiast problemu.

CZYTAM:

Grafikę Wektorową – Von Glitschka

INSPIRACJE:

Jak wspominałam we wcześniejszych wpisach, zapisałam się znowu do szkoły 😉😂 tym razem padło na projektowanie graficzne. Co za tym idzie niezwykle inspirują mnie plakaty i inne projekty graficzne. ❤️


projektowanie-graficzne

projektowania-graficzne


SZUKAM:

Beztroski w swoim życiu, bo ostatnio gdzieś się zgubiła. 😉

BRAKUJE MI:

Ciepła…w każdej postaci.

JESTEM WDZIĘCZNA ZA:

Za to, że miałam okazję uczestniczyć w tak niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Womex😉, za to, że miałam przyjemność poznać ludzi z przeróżnych krajów i spędzić z nimi czas.


paulina-Kinal-wroclaw