Dzień znika za dniem, a Ty siedzisz i marudzisz, że coś byś chciał/chciała zrobić ze swoim życiem…ale zawsze ktoś/coś i koniec końców wszystko staje się ważniejsze niż Twoje marzenia, pasje i pomysły do zrealizowania. Czas ucieka, a Ty jesteś coraz bardziej sfrustrowana/sfrustrowany. I w ramach przerastającej frustracji, dalej nie robisz nic. Jesteś coraz bardziej zirytowana/zirytowany co odbija się na Tobie, Twoich bliskich, jakości pracy, relacji.


Girl-dziewczyna-nfm-wroclaw


Jeżeli czekasz na idealny moment, żeby ruszyć,  to możesz czekać wieczność….bo możliwe, że on nigdy nie nadejdzie. Jeżeli czekasz, aż ktoś Cię pchnie do przodu, to również możesz tego kogoś nigdy nie spotkać.


Nfm-wroclaw-dziewczyna


Życie nie jest skomplikowane, to my je komplikujemy. Pomyśl, usiądź, zastanów się, czego brakuje Ci w życiu. Co chciałbyś/chciałabyś zmienić, co Ci nie pasuje. Co jesteś w stanie zmienić i jak osiągnąć tę zmianę. Zamiast marnować czas nad zamartwianiem się, marudzeniem, użalaniem się, weź się po prostu w garść! Zobacz, co możesz zrobić, żeby Twoje życie wyglądało tak, jak chcesz i zacznij małymi krokami iść do celu. Nie ma nic za darmo. Na sukces trzeba po prostu zapracować. Jeżeli liczysz na to, że coś spadnie Ci z nieba, to najprawdopodobniej będzie to grad, deszcz albo super prezent od przelatującego ptaka.


Girl-nfm-wroclaw IMG_3450