Już od dłuższego czasu chodził za mną tekst o stosunkach męsko-damskich. Tym razem zrobiłam mały research wśród moich kolegów, co pozwoliło mi na wyszczególnienie 9 rzeczy, których mężczyźni nie znoszą w zachowaniu kobiet. UWAGA DROGIE PANIE…bo w prosty sposób można szybko do siebie zrazić. 🙂

For a long time I thought about the text of male-women relations. This time I did a little research of my colleagues, which allowed me to specify the 9 things that men do not tolerate the behavior of women.


 

magda-danaj-porysunki-facet-kobieta

1. WULGARNY JĘZYK

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że „kurwa” wyraża więcej niż tysiąc słów i czasem nie idzie tego ominąć. Aczkolwiek nie dajmy się zwariować, nic miłego, kiedy idzie się za kimś, kto w jedno zdanie potrafi wplątać 10 wulgaryzmów. Mężczyźni nie przepadają za kobietami, które nadto wulgaryzują język. Dbajmy o to, jak się wypowiadamy. Ponoć człowiek jest wart tyle ile jego słowo, co można zinterpretować w wielu kontekstach.

2. BRAK DYSTANSU DO SIEBIE

Fajna jesteś i pięknie wyglądasz, ale pośmiać się z siebie też trzeba czasem umieć. 🙂

dziewczyny-wakacje-morze

3. PALENIE PAPIEROSÓW

Dużej ilości mężczyzn nie pasuje, kiedy kobieta pali papierosy. Nie napiszę nic odkrywczego, jeśli stwierdzę, że zapach dymu tytoniowego do najprzyjemniejszych nie należy. Co zrobić? Albo na pierwsze spotkanie przyjść bez papierosów i wybadać sytuację, albo po prostu pójść na całość i odnieść sukces lub ponieść porażkę.

4. CIUCHY, BUTY I TOREBKI – CZYLI JEDEN TEMAT WAŁKOWANY W KÓŁKO

Dobrze, że znasz się na modzie, ale w kółko wałkowany temat ciuchów i torebek odstraszy nie jednego faceta, tylko ich całe stado.

5. KOCHANIE ZAPŁAĆ ZA WSZYSTKO

Miło jak potencjalny kandydat na partnera zaprosi Cię na kolację i za nią zapłaci. Ale nie traktujmy mężczyzny jak sponsora, przynajmniej na początku znajomości. 😀

dziewczyna-seksowna-kręcone-włosy

6. KSIĘŻNICZKA Z BAJKI, CZYLI TZW. PANCIA

Mężczyźni nie lubią kobiet z rodzaju „jestem za piękna, żeby zrobić cokolwiek w domu i zdecydowanie za piękna, żeby pójść na zakupy do Biedronki”.

7. NAJEBANA, TO DO DOMU

Widok zataczającego się człowieka, nie jest najpiękniejszym widokiem na świecie, a widok pijanej laski, która ledwo idzie tym bardziej. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.

8. OBGRYZANIE PAZNOKCI

Dłonie to nasza wizytówka, dziewczyna obgryzająca paznokcie nie prezentuje się atrakcyjnie. Nie trzeba mieć zawsze pomalowanych paznokci, ale czyste i zadbane dłonie to podstawa.

dziewczyna-pracuje-business-woman-paznokcie

9. MARUDY

Mężczyźni nie przepadają za dziewczynami, które wiecznie na coś narzekają, marudzą i robią problemy z błahych rzeczy. „Za zimno, za gorąco, boli głowa, nogi też bolą…”. Ponadto niemile widziane jest też obgadywanie kogoś za plecami.

Mam nadzieję, że podejdziecie do tego tekstu z dystansem. Wyszczególnione zachowania zostały wskazane przez większość mężczyzn, jakich o nie pytałam. Niebawem pojawi się tekst w drugą stronę – czyli męskie zachowania, któe doprowadzają kobiety do szału. Enjoy!