W tym wpisie pierwsze co mi przychodzi do głowy to, że nie możesz zapomnieć o SOBIE. Nie jest to egoizm, próżność czy nie wiem co jeszcze. Jest to konieczność i zarazem niezbędność w drodze do szczęśliwego życia. Tylko w zgodzie ze samym sobą możesz obdarować innych swoim szczęściem i dokonać wielu imponujących rzeczy!


wroclaw-dziewczyna-zoo-za-zoo6 wroclaw-dziewczyna-zoo-za-zoo5


1. Na szczyt można wejść szybko i jeszcze szybciej z niego zlecieć

Techniki wchodzenia na szczyt bywają różne. Nieważne jak tam dotrzesz, sukcesem będzie jeśli się tam utrzymasz. Życie potrafi być zaskakujące.

2. Nigdy nie wiesz, co przyniesie Ci życie

Dlatego nieważne kogo spotykasz na swojej drodze traktuj go z szacunkiem, bez względu na to na jakim stanowisku dana osoba pracuje, co w życiu robi i w co wierzy. Nigdy nie wiesz w jakich okolicznościach dany kontakt Ci się przyda.


wroclaw-dziewczyna-zoo-za-zoo7 wroclaw-dziewczyna-zoo-za-zoo9 wroclaw-dziewczyna-zoo-za-zoo10


3. Przyjaciele, przyjaciółmi, miłości, miłościami, ale miej oczy wokół głowy

Na ludziach przejechałam się tyle razy, ile mam włosów na głowie, także chyba niewiele rzeczy jest mnie w stanie zdziwić. Nie jestem przy tym wszystkim zamkniętą osobą. Kocham, ufam, szanuję, lubię, ale przy tym wszystkim staram się zachować zdrowy rozsądek.

4. Słuchaj mamy i taty

Wiadomo, że nasi rodzice czasami są lekko „meczący” 😀 pewne rzeczy wyolbrzymiają, z podróży nad polski Bałtyk robią podróż do Dubaju ALE mają trochę więcej lat i z pewnością więcej w życiu widzieli i przeżyli niż my, stąd w pewnych sprawach mogą mieć rację. Czasem warto posłuchać staruszków, co by nie mówili, to nie chcą dla nas źle 🙂


wroclaw-dziewczyna-zoo-za-zoo11


5. ZAWSZE, może być gorzej

Uwierz mi ZAWSZE. I nawet, jak myślisz, że już osiągnęłaś/osiągnąłeś dno, to zawsze może się popsuć coś jeszcze. Także nawet jak masz kłopoty, to dziękuj, że tylko takie. Nawet jak połamiesz nogę, to dziękuj, że nie kręgosłup, albo nie dwie. A jak zdradzi Cię dziewczyna, to dziękuj, że jej nie zapisałeś mieszkania. W każdym nieszczęściu jest trochę szczęścia. 🙂