Życie nie jest trudne, tylko to my je sobie komplikujemy. Kłócimy się o pierdoły, jesteśmy zawistni, zazdrośni, za swoje błędy obwiniamy innych ludzi, nie doceniamy tego ile mamy i zamiast dobrego widzimy ciągle złe. Marnujemy czas na rzeczy, które nic nie wnoszą do naszego życia i przez nie psujemy sobie nastroje.


 

polishgirl-nfm-wroclaw


DYSKUSJE NA TEMAT CUDZEGO ŻYCIA

Zawsze wychodziłam z założenia moje życie, moje wybory, moje decyzje i moja sprawa i ze swojego życia nikomu tłumaczyć się nie zamierzam, tak samo nie zamierzam dyskutować na temat cudzego. Jesteśmy wolnymi ludźmi, każdy z nas ma prawo żyć, tak jak chce, wierzyć w to co mu się podoba. Nikt nie jest idealny i nie mamy prawa nikogo oceniać. Krytykując innych, tracimy swój czas i energię, którą moglibyśmy przeznaczyć na bardziej szczytne cele.

BOISZ SIĘ ZMIAN

Pracujesz od lat w tym samym miejscu i chociaż  praca kompletnie nie spełnia twoich oczekiwań  i choć „stajesz na rzęsach”, to perspektywa rozwoju i awansu jest znikoma. Idziesz do pracy smutna i tylko odliczasz, kiedy skończysz, mimo tego, kurczowo się jej trzymasz, jakby była jedyną opcją w mieście. Tak samo jest z włosami! Ta sama fryzura od lat i choć w wolnych chwilach przeglądasz setki zdjęć z wymarzonymi fryzurami, to finalnie żadnych zmian w swoim wizerunku nie planujesz.

Stanie w miejscu nie przynosi niczego dobrego. Jak nie teraz, to kiedy? To Twoje życie nie chcesz chyba go przeżyć w jednej fryzurze i w jednej pracy, która nie sprawia Ci radości?


nfm-polishgirl-curlyhair-krecone-wlosy


NIE PRZYZNAJESZ SIĘ DO BŁĘDÓW

Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi. Amen.

CHOWASZ URAZĘ

Rozpamiętujesz przeszłość, wypominasz, analizujesz. Po co ? Czy nie lepiej wykorzystać teraźniejszość? Nad tym ,co było warto postawić grubą linię i skupić się na tym, co możemy zrobić TERAZ!

ROBISZ WSZYSTKO I NICZEGO NIE KOŃCZYSZ

Masz milion pomysłów i wszystko robisz „po trochę”. Efektów Twoich morderczych prac nie widać, a Ty robisz się zmęczona/y ilością pracy, którą wykonujesz. POWOLI! Małymi krokami do celu, nie wszystko na raz. Lepiej wyznaczyć konkretne cele i iść do przodu powoli, niż robić wszystko chaotycznie naraz.


polish-girl-curly-hair-nfm-wroclaw