Train yourself to see good in everything. Positivity is a choice. The happiness of your life depends on the quality of your thoughts.


Fit-girl-dziewczyna-wroclaw


„O jeja jesteś zawsze taka uśmiechnięta” – to jak widzą Cię ludzie to jedno, to jak Ty siebie postrzegasz to zupełnie co innego.

Długo zastanawiałam się jak osiągnąć stan wewnętrznego poczucia, że „jest dobrze” po prostu dobrze. Czasami zazdroszczę ludziom, którzy tak po prostu potrafią wrócić z pracy do domu włączyć telewizor i więcej im do szczęścia nie potrzeba. Cały czas chcę ulepszać swoje życie, pracować nad sobą, mam tysiące pomysłów do zrealizowania – z jednej strony to dobrze, ale na dłuższą metę robi się to czasami męczące 😉😉


Dziewczyna-wroclaw-fit-kręcone-wlosy


Moje życie często przypominało parabolę matematyczną. Od skrajności w skrajność!  Albo było cudownie, mogłam przenosić góry, albo wpadałam w niezłego dołka, czułam się bezsilna i nie mogłam sobie sama ze sobą poradzić.

Wiele musiałam w swoim życiu przepracować, w zasadzie nadal pracuję. Wiem, że jeśli sama sobie nie pomogę, to nikt mi nie pomoże. Jeżeli sama nie uczynię swojego życia takiego, o jakim marzę, to nikt za mnie tego nie zrobi.

Szczęście to dla mnie drobne chwile, spędzone w gronie najbliższych, to dobra kawa, smaczne jedzenie, spacer z psem, wyjście z przyjaciółmi na miasto, z ukochanym na kolacje.

Szczęście to wybór.


Dziewczyna-wroclaw-wro


Codziennie powtarzam, że:

1. Jest dobrze, po prostu dobrze. Nie próbuj sobie wmówić, że jest inaczej.

2. To Ty kształtujesz swoje życie, a dokładniej Twoje myśli.

3. Zacznij dostrzegać dobro we wszystkim. Szklanka zawsze może być albo do połowy pełna, albo pusta.

4. Szczęście to wybór. To Ty wybierasz, jak wygląda Twoje życie. Możesz przejść przez nie uśmiechnięty albo wiecznie niezadowolony.

5. Dobro przyciąga dobro.

6. Wszystko jest po coś. Zamiast zastanawiać się dlaczego ja? Spójrz co Ci dała dana sytuacja, czego Cię nauczyła, wyciągnij wnioski ➡️ Idź do przodu.


 Fit-dziewczyna-wroclaw