„Że Ci się tak chce rano biec na trening?”, „Przesadzasz z tymi treningami!”, „Dziewczyno, weź się lepiej wyśpij”, „Wyluzuj!” , „Gdzie tak biegniesz?”


fit-girl-spain-poland-workout


Uwielbiam powyższe motywujące hasła. Przykro mi, że aktywność fizyczna sprawia mi radość, że lubię rano iść na trening, zmęczyć się i dać z siebie stówę :). Tak wiem, że odpoczynek jest ważny i staram się, jak mogę, wysypiać, ale siedzenie na kanapie sprawia mi większą trudność niż pójście na trening, który jest również dla mnie baaardzo ważny. Mało tego uważam, że silne ciało równa się z silnym umysłem. Nie bez powodu ktoś kiedyś powiedział „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. 


fit-girl-spain-poland-workout


Myślę, że to wszystko jest bardzo proste: jak masz zdrowe, wysportowane ciało,  dużo energii, to twój emocjonalny stan jest w podobnej kondycji. Owszem każdemu może zdarzyć się „gorszy” dzień, ale nie uważam, że można emocjonalnie stać dobrze, jeżeli nasz organizm przypomina ruderę, a nasze ciało jest kompletnie zaniedbane. Kluczem do silnego umysłu jest silne ciało. Każdy człowiek powinien być aktywny – bez wyjątków. Dla swojego dobrego samopoczucia, dla zdrowia, dla siebie samego!


fit-girl-spain-poland-workout


I chociaż nie jest łatwo, bo po wypadku samochodowym moja noga nie jest w pełni sprawna i uniemożliwia mi wykonanie wielu ćwiczeń, to nie poddaję się i robię, to co mogę. Mogłabym w kółko wyliczać rzeczy, których nie jestem w stanie zrobić…Straciłam wiele zdrowia i jeszcze więcej za to zdrowie bym oddała, ale najważniejsze, to się nie poddawać i zamiast skupiać się na tym co Cię ograniczać, wykorzystać swoje możliwości!


spain-fit-girl-travel
                                                                         


#talkless #domore