Wstajesz rano, dzielnym krokiem idziesz na trening, w międzyczasie słuchasz podcastów z angielskiego lub czytasz jakiś artykuł w telefonie. Na siłowni dajesz z siebie wszystko! Trening siłowy 50 minut plus oczywiście cardio, przy którym znowu zakładasz słuchawki i nie marnujesz ani minuty, tylko słuchasz języka lub czegoś równie ważnego.


Polska-dziewczyna-kręcone-wlosy


Potem równie dzielnie idziesz do pracy, w której starasz się wykonać jak najlepiej swoje zadania, a przynajmniej niczego nie zepsuć.😉 Podczas jazdy tramwajem czytasz książkę, bo przecież szkoda czasu bezczynnie siedzieć kolejne pół godziny. Wracasz do domu, gotujesz coś super zdrowego i myślisz, co jeszcze możesz dziś zrobić. Zdjęcia? Może coś namalujesz? A może napiszesz post na bloga? Wypadałoby się jeszcze porozciągać.


Polska-dziewczyna-girl


Umówmy się, w dzisiejszych czasach nie wypada nic nie robić. Życie przelatuje nam na ciągłym rozmyślaniu nad tym, że chcemy więcej i lepiej. Z jednej strony to wspaniałe inwestować w siebie i się rozwijać, z drugiej jest to przerażające. Bo co jak co, ale człowiek czasami potrzebuje wrócić do domu i nie robić nic, co nas rozwija, co będzie miało wpływ na naszą przyszłość i co będziemy mogli odhaczyć na liście things to do.


Polska-dziewczyna


Czasami człowiek potrzebuje usiąść wygodnie na kanapie i NIC nie robić, nad niczym się nie zastanawiać i nie mieć z tego powodów wyrzutów sumienia. Czasami człowiek potrzebuje spędzić cały wieczór z przyjaciółmi na rozmowach, z których nic sensownego nie wynika. Potrzebuje wypić trochę wina i nie patrzeć na konsekwencje bólu głowy następnego dnia. Spędzić dzień na bezsensownym szlajaniu się po mieście, wypić litry kawy i zjeść coś dobrego. Nie gonić nigdzie i nic nie musieć.