Każdemu może zdarzyć się gorszy dzień, gorszych kilka dni, a nawet fatalny tydzień, w którym wali się po prostu wszystko. Faceci nie są robotami, które nigdy nie płaczą, w my kobiety porcelanowymi lalami, które zawsze mają namalowany na twarzy szeroki uśmiech.

Kiedy trafia mi się taki dzień, w którym szczery uśmiech znajduje się poza moimi możliwościami …po prostu sobie na niego pozwalam. Pośród Ciebie pewnie znajdą się „wykwalifikowani” coachowie, eksperci, którzy będą chcieli Ci uświadomić, że życie jest cudowne, a Ty niewdzięczna nie doceniając daru jakim jest… Każ im napisać książkę, a Ciebie zostawić w spokoju, bo doceniasz życie, ale masz po prostu GORSZY DZIEŃ! 🙂


polishgirl-girl- fit-wroclaw


SPOSOBY NA GORSZY DZIEŃ

1. Powiedz otwarcie, ze nie masz humoru, masz dużo stresów związanych z pracą, facet Cię nie rozumie. Nie chowaj się po kątach. Ukrywanie swoich emocji, prowadzi finalnie do ich eksplozji, czyli tzw. wyładowaniu się na przypadkowej, niewinnej osobie. 🙂

2. Na kaca najlepsza jest praca. Na zły humor też. Posprzątaj mieszkanie. Skoro nie możesz znaleźć w sobie równowagi…to ogarnij przestrzeń, w której się znajdujesz. Porządek dobrze wpływa na nastrój.

3. Wytrenowany człowiek to szczęśliwy człowiek. Dla mnie trening jest najlepszy na wszystko. <3


girl-polishgirl-happy-girl


4. Odpocznij, wyluzuj, zjedz coś dobrego. Tak po prostu. 🙂

5. Jak chcesz spędzić dzień pod kocem i najzwyczajniej w świecie czujesz niemoc. To pozwól sobie na nic nierobienie.

6. Jeśli masz ochotę, umów się z kimś, kto zawsze Cię rozumie i trochę pociągnie do góry.


polishgirl-dziewczyna-krecone-wlosy


Jeżeli Twój „gorszy dzień” trwa dzień, dwa, tydzień, a nawet kilka tygodni, trudno. Zdarza się…każdy ma prawo do gorszego okresu w życiu. Jeżeli jednak negatywne myśli nie odchodzą, a Ty z dnia na dzień, jesteś coraz bardziej rozżalona/ rozżalony. Trzeba przeanalizować problem i poszukać rozwiązania, gdzieś dalej. Smutki precz!