#earrings #redlips #blonde #fashionlover


Przygotowałam dla Was jedną z pierwszych stylizacji wiosenno-letnich :). Nie będzie nudno i nie będzie zwyczajnie to Wam mogę zagwarantować. Modą należy się bawić, mnie to kręci dlatego wciąż pracuję nad outfitami. Niektórzy twierdzą, że moda jest próżna, a ja się z tym całkowicie nie zgadzam! Moda kreuje nasz wizerunek, a nawet dobre samopoczucie. Próżne jest bagatelizowanie mody i traktowanie jej jako coś nieistotnego. Zapewne spotkaliście się ze stwierdzeniem: „ubieraj się tak jakbyś szedł do pracy, którą chciałbyś mieć” dosadnie możemy rozumieć to w taki sposób, że jeśli aspirujemy na jakieś stanowisko powinniśmy najpierw posiąść styl zgodny z tymi ambicjami i życiem jakie chcemy wieść. Naprawdę możemy niesamowicie wiele osiągnąć czując się szczęśliwe we własnej skórze dlatego zwróćmy uwagę na to jak jesteśmy odbierane. Nie mam na myśli tutaj noszenia tylko i wyłącznie drogich, markowych rzeczy bo „liczy się metka”, nie trzeba wydawać fortuny żeby się dobrze zaprezentować. Widzę sporo osób ubranych od góry do dołu w luksusowe marki kompletnie nieumiejących tych rzeczy zestawić ze sobą co często potrafi wygladać tandetnie zamiast luksusowo. Nie neguje chęci noszenia drogich marek, sama mam kilka perełek w swojej szafie większość jednak nabytych z drugiej ręki. Luksusowe domy mody szyją często rzeczy ponadczasowe wiec doskonale rozumiem chęć posiadania ich tylko pamiętajcie czasem mniej znaczy więcej :).


4C159376-A6D1-41C0-88FB-5A0EC139A06A2AACD37D-FB65-4268-AE40-4E74C5054531


okulary – NAKD (42,67 zł)

marynarka – Hugo Boss (sh 2 zł)

koszulka – Mango (14,90 zł)

biker shorts – Bershka (49,90 zł)

torebka – Zara (39,90 zł)

sneakersy – Stradivarius (159,99 zł)

łączny budżet ~ 310 zł


EE02183A-6F73-4A1D-8179-A757DD4E3C8AFC15A784-AEFC-4FD3-BC8D-6893348A03FC

Tym razem użyłam transparentną torebkę. Szaleństwo na takie modele zaczęło się  w zeszłym sezonie ale nadal jest to dobry zakup. Od zeszłego roku do dziś nabyłam już trzy transparentne modele i jeszcze mi się nie znudziły :). Powyżej zoom na moją torebkę użytą w stylizacji, poniżej nastomiast przedstawiam zdjęcia innych, ciekawych torebek transparentnych.

#transparentbag #bag #fashionzdjęcia inspiracji zaczerpnięte z pinterest.com


Pogoda nie sprzyja zdjęciom w plenerze szczególnie w stylizacji wiosenno-letniej dlatego zdjęcia zrobione zostały w lokalu Osiem Misek, o którym przygotuje dla Was osobny post :). Przechodzę jednak do sedna stylizacji! Moje ostatnie inwestycje to obszerne marynarki tzw. boyfriend jacket, które jak sama nazwa wskazuje mają wygladac na „pożyczone od chłopaka” :). Taki model zdecydowanie podkreśli nasze ramiona, zwłaszcza gdy mamy je wąskie. Oversizowe marynarki super sprawdzają się w stylizacji z biker shorts. Te tzw. kolarskie spodenki pojawiły się także w ubiegłym sezonie ale w tym zdecydowanie będą bardzo mocnym trendem   i elementem garderoby każdej fashionistki :). Poniżej stworzyłam dla Was kolaż bardzo podobnych stylizacji. Zwróćcie uwagę, że zestawienie to pasuje zarówno do butów sportowych tzw. ugly sneakers jak i delikatnych szpilek na niskim obcasie czy butów typu mules.

#fashion #outfit #stylezdjęcia inspiracji zaczerpnięte z pinterest.com49A1FA07-894C-4AB5-

Dodatkowo na powyższym kolażu zobaczyć możecie jak wyglądają inne rozwiązania z oversizową marynarką i biker shorts. Osoby, które nie boją się modowych wariacji jeszcze lepiej wygladać będą w marynarce kolorowej, najlepiej z mocnym akcentem.  Miejmy na uwadze to, że kolarskie spodenki świetnie wydłużają nam optycznie nogi co daje efekt, o którym marzy każda kobieta :). Dajcie znać co sądzicie na temat tej stylizacji :). Zdjęcia z sesji dzięki Aleksandra Kocierz Photography.