Na ogół nie oceniam pochopnie ludzi, nie wydaje bezsensownych opinii – bo każdy ma prawo żyć, tak jak chce. Kilka minut rozmowy pozwala mi jednak stwierdzić czy ktoś należy do mojej bajki, czy jest po prostu z innej. 😉

Ekipa marki tszrt – zdecydowanie należy do naszej loveyourlifowej bajki, a zdjęcia dla nich były niesamowitą zabawą i ogromną przyjemnością! Totalny luuuz na sesji zdjęciowej pozwolił nam wyszaleć się na placu zabaw, na trzepaku i poczuć znowu jak zbuntowane nastolatki…:)

Przygoda z marką tszrt zaczęła się od kupna kilku koszulek z nadrukami; „Mniej dramatu, więcej brokatu”, „Tamagothi”, a później na specjalne zamówienie t-shirtu z nadrukiem „Lawirantka”.

Marka tszrt namiętnie praktykuje zabawę słowem, która niezwykle nam się podoba. ❤️ Bawełniane bluzy i koszulki z napisem „Turlaj dropsa”, „Master of disaster”, „Miłość ma cztery łapy”, „Go to Bahamas forget the dramas” – już w pierwszych chwilach wywołały na naszych twarzach ogromny uśmiech. Głowa operacji i jednocześnie właścicielka firmy – Joasia wkłada w nią całe serce – co czuć już w pierwszej chwili!

Jedno jest pewne – koszulki marki tszrt uzależniają.😎 Sprawdźcie sami.

https://tszrt.pl/

Zdjęcia: 
https://www.instagram.com/cudaczka/
https://www.instagram.com/piotr_kuc/


 Tszrt-koszulki-z-nadrukiem

tszrt-koszulki

tszrt-koszulkiTszrt-koszulkitszrt-koszulki

tszrt-koszulki

tszrt-koszulkitszrt-koszulkitszrt