Myślę, że ostatnie wydarzenia oraz jesień, która obfituje w opady i niesprzyjającą dobremu samopoczuciu aurę każdego z nas skłaniają do przemyśleń i rozważań, na temat tego co dzieje się na świecie, a także osobistych refleksji. Świat nie jest sprawiedliwy, a to co dzieje się wokół nas pozostawia wiele do życzenia.

Dlatego dziś mam dla Was kilka słonecznych zdjęć, pozytywnych cytatów, które mam nadzieję, dają do myślenia i mam nadzieję sprawią, że ten szary poniedziałek stanie się nieco lepszy.

I think that recent events and autumn, which abounds in rainfall and unfavorable aura of well-being of each of us tend to think and considerations about what is happening in the world, as well as personal reflection. The world is not fair, and what is happening around us leaves much to be desired.

That is why today I have for you some solar images, positive quotations that I hope to give you some reflection and I hope that this gray Monday will become a little better.


„Człowiek jest wart tyle, ile jego słowo”


wrocław-jesień1

wrocław-jesień3


„Miłość nie zna granic. Nie trzeba być doskonałą osobą, żeby znaleźć doskonałą miłość. Przeszkodą w miłości są defekty serca, nie defekty ciała.”
N.Vujicic


wrocław-jesień

wrocław-jesień4

wrocław-jesień2


„Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces, trzeba wstawać rano.
Otóż nie- trzeba wstawać w dobrym humorze.”
Marcel Achard


wrocław-jesień6

wrocław-jesień9


„Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić-nie ugryzie Cię. Na tym polega zasadnicza różnica pomiędzy psem, a człowiekiem.”
M.Twain


wrocław-jesień10

wrocław-jesień11


„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna”.
E. Tolle


wrocław-jesień8

wrocław-jesień15


„Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo”.
Oprah Winfrey