Czasami wydaje mi się, że ludzie wymagają od innych zbyt wiele, czasami wymagają rzeczy wręcz ABSURDALNYCH. Zakładają, że jeżeli prowadzisz bloga o wdzięcznej nazwie Love Your Life, to nie masz prawa mieć grymasu na twarzy, że nawet, kiedy wali Ci się świat, powinnaś zagryzać zęby, ściemniać wszystko i wszystkich, a przy tym jeszcze emanować spokojem i radością!


dziewczyna-kręcone-włosy-wroclaw


NIE. Bo takie nie jest życie, bo życia nie można zaplanować, a kiedy człowiek myśli,  że jesteś na samym szczycie, zanim zdąży się obejrzeć, może już spaść na sam dół. Bo życie to te dobre chwile, ale też te złe. Radość, ale czasami też smutek i żal. Ta strona nie jest poświęcona wciskaniu ludziom kitu, o tym, że życie zawsze ma kolor pudrowego różu.

Blog Love Your Life powstał nie tylko z miłości do podróży, chęci samorozwoju, tworzenia, pisania, łączenia tego, co przyjemne z pożytecznym, ale przede wszystkim z powodu chęci pracy nad samym sobą – zarówno Love Your Soul, jak i Love Your Body to teksty pisane od serca. Poruszam tam wiele kwestii, które zwyczajnie dotykają mnie samej.

Żyjmy bez ściemy. Nie jesteśmy zabawkowymi pieskami, kiwającymi, grzecznie głowami na tyle samochodu. Nie musimy uśmiechać się, kiedy jest nam smutno, chodzić jak nadmuchane lalki i okłamywać cały świat, że jest dobrze. Życzę każdemu spośród moich czytelników, żeby w życiu wiodło mu się jak najlepiej, żeby budził się z ogromnym uśmiechem na ustach i z takim też zasypiał…ale jeśli tak nie jest, to pamiętajcie, że to też jest DROGA i że wszystko jest PO COŚ. Jeżeli jest Ci przykro, to mów o tym. Jeżeli chce Ci się płakać, to płacz. Jeżeli coś Cię boli, to mów o tym głośno. Nie ma niczego złego w łzach, smutku i tym, że czasami coś Cię przerasta, takie jest właśnie życie, a ja na tym blogu razem z Wami uczę się cieszyć drobnymi rzeczami, szukam wewnętrznego spokoju i równowagi, popełniam błędy i się na nich uczę…;)


Kręcone -włosy-dziewczyna-wroclaw


Najważniejsze, to być szczerym, żyć ze sobą w zgodzie. Mieć świadomość, że człowiek nie jest pluszowym misiem, że może mieć gorszy dzień, tydzień, a nawet rok! Że nie musi wszystkich lubić i do każdego się uśmiechać, że ma prawo mieć swoje zdanie, odmienne od zdania innych ludzi, że może o tym mówić i nie musisz niczego udawać i nikogo przekonywać.

Ile jest wart nieszczery uśmiech?


paulina-ka-krecone-wlosy